Czy Jan Furtok wróci do GKS-u Katowice po tym, jak w klubie zakończy swoje rządy kurator?

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Jeśli cokolwiek się w tej sprawie może wydarzyć, to nie wcześniej niż za trzy tygodnie. Do tego czasu nie ma o czym mówić - twierdzi sam zainteresowany, potwierdzając jednak w ten sposób, że rozmowy są prowadzone.

Powrót byłego prezesa klubu oznaczałby też powrót do pomysłu, by GieKSę przejęła firma Centrozap. Furtok jest bowiem prezesem zarządu i dyrektorem naczelnym należącego do niej CentroPromSportu. - Poczekajmy z tymi pytaniami trzy tygodnie - powtarza Furtok.

- Nie chcę komentować informacji dotyczących przyszłości klubu, moją misją jest wyprowadzenie go na prostą. Mogę tylko powiedzieć, że na początku czerwca zwołam walne zebranie z udziałem członków stowarzyszenia, które wcześniej rządziło klubem - mówi natomiast rządzący na Bukowej kurator Wojciech Cygan.

Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Januszek (gość)

Boże tylko nie Furtok i centrościerwo, już raz Jasiu miał okazję żeby się wykazać i wpędził klub w długi,a centrościerwo znowu robi sobie reklamę kosztem GKSu, jakoś rok temu dostawali wszystko od stowarzyszenia, a i tak nie zdecydowali się przejąć klubu z Bukowej1

nie dla centrościerwa i Furtoka na bukowej(chyba, że Jasiu miał by się zająć szkoleniem młodzieży, a nie prezesowaniem)