Szymon Kotyla i Julia Surman zwyciężyli w szóstym – ostatnim biegu CITY TRAIL Katowice w edycji 2016/2017, który odbył się w niedzielę nad stawami Janina i Barbara w Giszowcu. Szymon został tym samym triumfatorem klasyfikacji generalnej. Julia zajęła w cyklu drugie miejsce – zwycięstwo odniosła Sylwia Ślęzak, która w ostatnich zawodach nie startowała. Linię mety minęły w niedzielę 424 osoby.

Wynik Szymona Kotyli na 5-kilometrowej pętli - 16:05 – był zaledwie o 4 sekundy gorszy od rekordu trasy. Drugie miejsce zajął Damian Pasek (16:08), a trzeci był Mateusz Włostowski (16:17). Dokładnie tak samo wygląda podium klasyfikacji generalnej.

Wśród kobiet zwycięstwo odniosła Julia Surman z czasem 20:42. Drugą lokatę wywalczyła Agnieszka Janocha – 21:02 – trzecia w klasyfikacji generalnej cyklu, a trzecie miejsce zajęła Ewa Nowak – 21:09.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!