Już w najbliższy piątek (5-ego listopada) czeka Cię mroczna Noc Grozy i horrorów. Ten ENEMEF to pokaz specjalnie przygotowany dla tych, którzy lubią się bać...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już w najbliższy piątek (5-ego listopada) czeka Cię mroczna Noc Grozy i horrorów. Ten ENEMEF to pokaz specjalnie przygotowany dla tych, którzy lubią się bać...Mocne wrażenia, silne emocje są gwarantowane za sprawą czterech mrożących krew w żyłach horrorów: „Osada”, „Underworld”, „Blair Witch Project”, „Krąg”. Jedno jest pewne, tej nocy nie będziesz potrzebował kawy, przekonasz się, że przy takiej dawce strachu nie da się zasnąć.... I najważniejsze biletów nie zabraknie a ich cena to tylko 25 zł (obejmuje projekcję aż czterech filmów i całą noc w kinie!)

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!