Eliminacje do Przystanku Woodstock 2017 w Pradze już za nami. Na scenie klubu Lucerna Music Bar stanęło w szranki osiem zespołów z Czech, Słowacji i Węgier. Jury z Jurkiem Owsiakiem na czele wybrało cztery kapele, które zagrają w sierpniu w Kostrzynie nad Odrą, ale tylko jedna z nich dostanie szansę występu na Dużej Scenie.

- Przystanek Woodstock to już marka, jeden z największych otwartych festiwali muzycznych na świecie. Każdego roku przyjeżdżają do nas setki tysięcy ludzi spragnionych soczystego rock and roll'a. Dlatego tak ważne jest dla nas odpowiednie dobranie line-upu. Otwartość festiwalu, to także umożliwianie zespołom, tym dopiero rozpoczynającym swoją muzyczną drogę, na pokazanie się naprawdę szerokiej publiczności. Stąd właśnie Eliminacje, także te w Czechach dające możliwość zagrania na jednej z woodstockowych scen naszym południowym sąsiadom – mówi Jurek Owsiak, twórca festiwalu Przystanek Woodstock.

Zobacz też: Eliminacje do Przystanku Woodstock 2017. Kto zagra? [program]

Jak mówią jurorzy Eliminacji, wszystkie propozycje, których posłuchali w sobotę na scenie Lucerny, były interesujące, każda na inny sposób, co spowodowało, że na 23. Przystanku Woodstock zagrają aż 4 kapele wybrane podczas Eliminacji w Pradze. Projekt Parabelum zobaczymy na Dużej Scenie, przepustkę na Małą Scenę wygrali Fish Face oraz Cox&Vox, a Idio&Idio zaprezentują się w Strefie Lecha.

Sprawdź: Przystanek Woodstock 2017. Kto zagra? [program]

Polska edycja koncertów Eliminacji do Przystanku Woodstock odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w warszawskim Klubie Progresja. Przystanek rozpocznie się 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą, a zakończy 5 sierpnia.

Portale naszemiasto.pl są patronem medialnym Przystanku Woodstock.

Koncerty w Polsce

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wielunianka z kanady (gość)

MOJE RODZINNE MIASTO PROMUJE UBEKOW ZOMO ORMO WSI TYLKO GRATULOWAC zapomnieliscie jak was jego ojciec palowal zapomnieliscie ze to RESORTOWY bachor ubeka owsiaka WSTYDZE SIE ZA MOJE RODZINNE MIASTO kto chce niech przeczyta o nich na youtobie albo blog kurka milony ukradli wspolnicy WSI kto to WSI chyba wiecie zlodziej czerpie miliony z polakow biednych glupich polakow.