Dzielnicowy z Komisariatu III Policji w Katowicach zatrzymał 36-latka, który groził swojej partnerce, po czym dźgnął ją nożem. Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ulicy Świdnickiej w Ligocie.

- 36-letni mężczyzna najpierw groził swojej partnerce, a następnie zaczął ją dusić i nożem uszkodził jej rękę. Po cały tym zdarzeniu napastnik uciekł. 26-letnia kobieta trafił do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej – relacjonują mundurowi.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Miejsce, gdzie może się znajdować ustalił dzielnicy, a 36-latek kilka godzin po zdarzeniu został zatrzymany.

- Mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Za te przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia. Przyznał się do nich i poddał dobrowolnie karze. Trafił też do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał wcześniej orzeczoną karę pozbawienia wolności – dodają mundurowi

Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!