Jak informuje Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna do 17 lipca kontynuowane będą roboty związane z przebudową komory rozprężnej na ulicy Szarych Szeregów.

W trakcie remontu na ulicy Szarych Szeregów w pobliżu skrzyżowania z ulicą Michała Kałuży zmieniona zostanie organizacja ruchu.

- Nastąpi zwężenie pasa jezdni oraz zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ruchem drogowym kierować będą osoby uprawnione - ostrzegają w KIWK.

Jak dodają kontynuowane będą też roboty związane z montażem zastawki naściennej z pomostem obsługowym na terenie Oczyszczalni Ścieków Gigablok oraz roboty związane z budową kraty mechanicznej przed przepompownią ścieków Giszowiec oraz roboty polegające na modernizacji stacji transformatorowej na terenie Oczyszczalni Ścieków Podlesie.

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!