(© zdjęcie ilustracyjne (archiwum))

Depilacja laserowa jest coraz popularniejszym sposobem na likwidację niechcianego owłosienia. Chociaż pozwala uzyskać szybki i długotrwały efekt gładkich nóg, nie jest pozbawiona wad. Poznaj plusy i minusy depilacji laserowej.

Depilacja laserowa jest skutecznym i długotrwałym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia. W przeciwieństwie do innych metod depilacji, laser pozwala uzyskać efekt gładkich nóg na miesiące, a nawet lata. Zabieg wykonany przez profesjonalistę jest bezpieczny i mniej bolesny niż wiele innych procedur, takich jak elektroliza. Dzięki depilacji laserowej możliwe jest usunięcie pojedynczych włosów, a także pozbycie się owłosienia z większych obszarów skóry. Z drugiej strony, należy pamiętać, że aby depilacja była skuteczna, należy wykonać kilka zabiegów, które są dość kosztowne. Efekt natomiast zwykle nie jest permanentny. Zabieg przy użyciu lasera powodować może obrzęk i swędzenie, a w niektórych przypadkach także przebarwienia i oparzenia.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zegarynka16@...

Zgadzam się, że depilacja laserowa jest świetnym, a przede wszystkim trwałym rozwiązaniem w kwestii depilacji. Ja niedawno skończyłam serie zabiegów w Bio Clinic koło Gliwic i nie dość, że zabieg skuteczny to jeszcze obsługa tak miła, że na pewno tam wrócę jeszcze na jakiś zabieg.

julia35@...

zrobiłam serię 5 zabiegów depilacji laserowej. Już po drugim zabiegu widoczna była znaczna redukcja owłosienia. Dziś po pół roku nie mam w ogóle problemu z odrastającymi włosami. Wiadomo jak wkurzające jest golenie przed imprezą. Teraz mam spokój. Robiłam zabiegi w gabinecie Euforia w Osowie- polecam, nie drogo (podaję też stronkę: www.euforia-gdansk.pl)