Częstochowa: Wystawa kotów w Galerii Jurajskiej. Jaki temperament i charakterek ma ragdoll, a jaki maine coon? Dlaczego niebieskie koty rosyjskie trzymano w Watykanie i za co uwielbiał je car Mikołaj II? Ja wygląda największy domowy kot?

IV Jurajski Pokaz Kotów Rasowych odbywa się w Galerii Jurajskiej.

Podczas wystawy można na nim zobaczyć pięknych przedstawicieli takich ras, jak maine coon, devon rex, kot brytyjski, selkirk rex czy kot syberyjski. Wystawa cieszy się wielkim zainteresowaniem.


Rozmaitości

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wystawowa (gość)

To nie była wystawa tylko pokaz - a to kolosalna różnica. Nie mylcie tych 2 "imprez" ze sobą. Autor artykułu widać też nie jest zbyt w tym zorientowany.

Dr.LouBitch (gość) (Chorzowianin)

A po co jęczysz o tym na portalu miasta Zabrze!? ;D
"Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło." /Mark Twain/

Chorzowianin (gość)

Czy już brak tematów z miasta Chorzowa,czy tylko łatwizna redaktorów portalu, że zamieszcza się informacje nie z Chorzowa.