Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Centrozap poważnie rozważa złożenia samorządowi Katowic oferty wykupu udziałów w GKS Katowice. Oznacza to całkowite wycofanie się tej firmy ze spółki akcyjnej GKS Katowice.

Dziennik Zachodni ustalił, że po czwartkowym posiedzeniu Rady Nadzorczej GKS Katowice firma Centrozap, która ma 48,42 proc. akcji, zamierza przedstawić drugiemu udziałowcowi - samorządowi Katowic - ofertę odkupienia posiadanego przez nią pakietu akcji.

Oznacza to, że pierwszoligowy klub trafi w ręce samorządu Katowic niemal w całości (drobni akcjonariusze mają w sumie ok. 22 proc. akcji).

GKS Katowice: Właściciele się klócą, a kibice prowadzą ofensywę CZYTAJCIE

- Potwierdzam, że oferta Centrozapu już trafila na biurko prezydenta Uszoka - potwierdził nam rzecznik prasowy firmy, Jarosław Latacz.

Jak ustalił Dziennik Zachodni, na biurko prezydenta Uszoka trafila wspólna oferta Centrozapu (48,42 proc. akcji) oraz Invest 6 S.K.A (11,52 proc. akcji)

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT I ZOBACZ PIERWSZE KOMENATARZE

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Imperator (gość)

Żeby być sponsorem najpierw trzeba zainwestować w klub choćby 1 zł. centrozap nie dość, że nie zainwestował to obracał pieniędzmi pochodzącymi z Urzędu Miasta Katowice. Teraz jeszcze chce pieniędzy za akcje? Zwłaszcza, że dostał klub za darmo?? No to po prostu śmiech.