Katowiccy urzędnicy lubują się w przedsięwzięciach promocyjnych. Tym razem jednak na kosztowne zabiegi marketingowe pozyskali całkiem sporą sumę - ponad 560 tys.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Katowiccy urzędnicy lubują się w przedsięwzięciach promocyjnych. Tym razem jednak na kosztowne zabiegi marketingowe pozyskali całkiem sporą sumę - ponad 560 tys. zł unijnej kasy na promocję wydarzeń kulturalnych w mieście. Całkowity koszt projektu pod nazwą "Katowice - miasto wielkich wydarzeń", to ponad 1,1 mln zł.

Za te pieniądze będzie można promować dwanaście wydarzeń, które w przyszłym roku będą się odbywały w naszym mieście. Chodzi między innymi o trzeci katowicki Karnawał Komedii, Festiwal Sztuki Reżyserskiej Interpretacje, Festiwal Jazzowy, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek "Katowice - dzieciom", Międzynarodowy Festiwal Sztuki Naiwnej "Nikisz - For", Międzynarodowy Letni Ogród Teatralny.

Promocja ma być prowadzona w czterech etapach w miastach aglomeracji śląskiej oraz wybranych miastach wojewódzkich.

Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!