W Altusie, najwyższym budynku Katowic, nowy oddział uruchamia właśnie Arvato Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych. Docelowo firma chce w nim zatrudnić około 200 osób.

Katowice będą 14 polskim miastem, w którym oddział uruchamia firma Arvato Polska. Jego otwarcie planowane jest na kwiecień tego roku.

- W pierwszym etapie projektu Arvato planuje zaoferować pracę dla około 20 osób. Docelowo liczba ta może wzrosnąć nawet do 200 specjalistów. Ze względu na duży potencjał rozwoju projektu Arvato zamierza prowadzić intensywną rekrutację na rynku katowickim – zapowiadają przedstawiciele firmy.

Jak dodają poszukiwane są osoby na stanowiska: pracownik biurowy ze znajomością księgowości oraz specjalista do spraw obsługi klienta. Wymagania to znajomość języków obcych (angielskiego, niemieckiego) oraz ogólna wiedza finansowo-księgowa. Firma oferuje umowę o pracę, szkolenia oraz dodatkowe benefity pozapłacowe (m.in. kartę sportową / opiekę medyczną). Rekrutacja już ruszyła, ale tempa nabierze w marcu (osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się mejlowo na rekrutacja_fs@arvato.pl)

Jak mówili przedstawiciele Arvato, wybierając lokalizację nowego oddziału analizowali aż 88 miejsc. Ostatecznie stanęło na Katowicach.

- Na podstawie bardzo wnikliwych analiz rynkowych, zdecydowaliśmy, że Katowice najlepiej odpowiadają naszym potrzebom, zarówno pod względem lokalizacyjnym, potencjału zasobów ludzkich (wiele ośrodków akademickich kształcących w różnych językach zdolnych i zmotywowanych potencjalnych pracowników), jak i powierzchni biurowych – mówi Tomasz Hadzik, dyrektor SG AFS.

Centrum Arvato w Katowicach będzie m.in. obsługiwać klientów z sektora telekomunikacyjnego oraz energetycznego. Oddział świadczyć będzie usługi w zakresie obsługi finansowej, w pierwszym etapie głównie związane z procesem F&A (finance & accounting – finanse i rachunkowość).

Arvato Polska, wchodząca w skład grupy Arvato, jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE & Co. KGaA.

Praca

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!