Wybierz region

Wybierz miasto

  Nie zlicytowali Serafina

  Autor: JS

  2000-05-31, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Nie zlicytowali Serafina CZĘSTOCHOWA. Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Częstochowie miała się odbyć licytacja pola z sadem należącego do przewodniczącego Krajowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, ...

  Nie zlicytowali Serafina
  CZĘSTOCHOWA. Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Częstochowie miała się odbyć licytacja pola z sadem należącego do przewodniczącego Krajowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, Władysława Serafina. Nieruchomość, wyceniona na 13 tys. 600 złotych, o powierzchni około hektara znajduje się w Kłobucku, gdzie Serafin mieszka Do licytacji jednak nie doszło, bowiem poza komornikiem nikt się w sądzie nie pojawił.
  - Jestem zaskoczona, że nikt nie przyszedł - powiedziała Barbara Czaplińska, komornik IV rewiru komorniczego Sądu Rejonowego. - bo wcześniej byli zainteresowani.
  O windykację długów wystąpili do sądu wierzyciele W. Serafina. Sąd orzekł licytację komorniczą. Serafin stwierdził, że nie dziwi się, że nie było chętnych do kupna sadu. To oznacza, że nikt nie chce jego biedy.
  Władysław Serafina ma różnego rodzaju długi. Częstochowski sąd zasądził od niego nawiązki w przegranych procesach o naruszenie dóbr osobistych m.in. posła Unii Wolności Jerzego Zająca. (JS)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)