Wybierz region

Wybierz miasto

  Mecz prawdy

  Autor: jac

  2000-05-24, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  GrajI drugoligowcy Mecz prawdy na Bukowej W Środź rozegrana zostanie takne 40. kolejka II ligi pi3karskiej. SpoŚród tuzina zaplanowanych na dziŚ spotkaE na plan pierwszy wysuwa siź konfrontacja dwóch pretendentów do ...

  GrajI drugoligowcy
  Mecz prawdy na Bukowej
  W Środź rozegrana zostanie takne 40. kolejka II ligi pi3karskiej. SpoŚród tuzina zaplanowanych na dziŚ spotkaE na plan pierwszy wysuwa siź konfrontacja dwóch pretendentów do ekstraklasy - GKS Katowice podejmuje na Bukowej Górnika Lźczna (godz. 18).
  - Nie ukrywam, ne dla mnie jest to pierwszy z cyklu trzech meczów o ligź. O tym jak powannie traktujemy ten pojedynek najlepiej Świadczy fakt, ne od poniedzia3ku drunyna przebywa na zgrupowaniu na Ceglanej. Szanujź rywali, ale wierzź w to co robiź i jestem przekonany, ne wygramy, zw3aszcza, ne wystIpimy w najsilniejszym sk3adzie - powiedzia3 trener GKS Pawe3 Kowalski.
  Dodajmy, ne po ostatnich wydarzeniach na Bukowej zarzId klubu podjI3 decyzjź, ne na stadion wpuszczani bźdI tylko kibice posiadajIcy przy sobie wanny dowód tonsamoŚci. Katowiccy dzia3acze ,upraszajI równien o nie wnoszenie na obiekt pamiItek i +barw+ innych klubów pi3karskich". Najgro*niejsi rywale GKS majI dzisiaj 3atwiejszych rywali - Be3chatów gra u siebie z KSZO, a |lIsk w Policach z OdrI.
  Oprócz meczu w Katowicach w naszym regionie odbźdI siź jeszcze trzy inne mecze. W Rudzie |lIskiej walczIcy o utrzymanie siź w II lidze Grunwald Halemba zmierzy siź ze |witem Nowy Dwór Mazowiceki (godz. 17.00) i chcIc zachowaĺ resztkź nadziei na pozostanie w tej klasie rozgrywkowej drunyna Teodora Wawocznego musi to spotkanie wygraĺ. Znacznie 3atwiejsze zadanie ma KS Myszków, który graĺ bździe z zamykajIcym tabelź i zdegradowanym jun do III ligi KP Konin (godz. 17.00). Wreszcie w Kietrzu W3ókniarz podejmuje Hetmana ZamoŚĺ (godz. 17.00) i od niedawna zasiadajIcy na trenerskiej 3awce gospodarzy Marek Koniarek liczy, ne wreszcie doczeka siź pierwszego zwyciźstwa swoich podopiecznych. Pozosta3e zespo3y z naszego regionu grajI na wyjazdach - Per3a Polonia Bytom w Stalowej Woli ze StalI, Raków Czźstochowa w Kielcach z KoronI, a Ryan Odra Opole w I3awie z Jeziorakiem.
  (jac)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)