Wybierz region

Wybierz miasto

  Bitwa po meczu

  Autor: kra

  2000-05-30, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Bitwa po meczu SOSNOWIEC. Policja prowadzi postźpowanie wyjaŚniajIce w sprawie zamieszek wywo3anych sobotniego wieczoru za stadionem przy ulicy Kresowej w Sosnowcu. Najbardziej agresywni ,szalikowcy", którzy m.in.

  Bitwa po meczu
  SOSNOWIEC. Policja prowadzi postźpowanie wyjaŚniajIce w sprawie zamieszek wywo3anych sobotniego wieczoru za stadionem przy ulicy Kresowej w Sosnowcu. Najbardziej agresywni ,szalikowcy", którzy m.in. obrzucili butelkami z benzynI policyjnI ciźnarówkź z armatkI wodnI niebawem stanI przed sIdem. Po publikacji naszego materia3u dotyczIcego zadymy do redakcji zadzwonili organizatorzy meczu.
  - Podczas drugiej po3owy tego spotania kibice z Jastrzźbia rzucili petardź na murawź, co by3o ewidentnI prowokacjI. Do koEca meczu porzIdku pilnowa3o 80 ochroniarzy, za których pracź zap3aci3em 6,4 tys. z3. Na naszym boisku by3o bezpiecznie. Trudno natomiast, aby organizatorzy odpowiadali za zachowanie widzów, gdy jun opuszczI stadion - wyjaŚnia Leszek BaczyEski, prezes Sosnowieckiego Towarzystwa Sportowego Zag3źbie.
  (kra)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)